• امروز : پنج شنبه - ۳ اسفند - ۱۴۰۲
  • برابر با : Thursday - 22 February - 2024
کل اخبار 9474
3
اعضای جدید شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه انتخاب شدند.

انتخابات حزب اعتدال و توسعه با پیام حسن روحانی در سراسر کشور برگزار گردید /لیست

  • کد خبر : 39672
  • 27 مهر 1402 - 16:46
انتخابات حزب اعتدال و توسعه  با پیام حسن روحانی  در سراسر کشور برگزار گردید /لیست
ششمین کنگره حزب اعتدال و توسعه روز گذشته با حضور ۹۰۰ نفر از اعضاء به صورت حقیقی و مجازی در سراسر کشور با پیام حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم با حضور نماینده ناظر وزارت کشور در کنگره حزب اعتدال و توسعه برگزار گردید.

اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه در ششمین کنگره این حزب انتخاب شدند که در میان آنها چهره های شاخصی چون نوبخت ،واعظی ، جنتی و غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی دیده می شوند.

گیلان شهر، ششمین کنگره حزب اعتدال و توسعه روز گذشته با حضور ۹۰۰ نفر از اعضاء به صورت حقیقی و مجازی برگزار و پیام تصویری حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم هم در این کنگره منتشر شد.

نوبخت: شاخص‌های اقتصادی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم مثبت شد

در ابتدای این مراسم محمد باقر نوبخت، دبیر کل حزب اعتدال و توسعه ضمن ابراز تاسف عمیق از حوادث خونبار غزه که به شهادت و زخمی شدن و آوارگی هزاران نفر از زنان و کوکان و مردم بی پناه فلسطین انجامیده است بمبارن وحشیانه و ضد بشری بیمارستان معمدانی در غزه را نشان دهنده عمق دد منشی رژیم صهیونیستی دانست و سکوت و تایید دولتهای مدعی حقوق بشر نسبت به این حادثه فجیع و کشتار دسته جمعی مردم فلسطین را محکوم نمود .

بیشتر بخوانید ????

انتقادات صریح روحانی از افراطی گری در نظارت بر انتخابات /امروز شاهد فرصت‌سوزی‌ هستیم

بیانیه مهم حزب اعتدال و توسعه درباره احیای برجام، پیوستن به FATF، حجاب، انتخابات و شورای نگهبان

نوبخت با اشاره به ربع قرن فعالیت حزب اعتدال و توسعه، توضیحاتی در خصوص عملکرد این حزب از ابتدای تاسیس تاکنون و ترویج گفتمان اعتدال در کشور و مقابله با افراطیگری برخی جریان های سیاسی ارائه کرد و مثبت شدن شاخص های اقتصادی در دولت های یازدهم و دوازدهم و ایجاد ثبات در کشور را نتیجه این تفکر دانست .

دبیر کل حزب اعتدال و توسعه بر ضرورت استفاده از همه شایستگان در راستای توسعه کشور و تحقق وعده های انقلاب تاکید کرد و برنامه‌های این حزب برای مشارکت در انتخابات مجلس دوازدهم را تشریح کرد.

واعظی: مردم صندوق‌های رای را بر حضور در خیابان ترجیح می‌دهند اگر…

محمود واعظی، رئیس دفتر سیاسی حزب با اشاره به انتخاب آینده مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان و تاکید مقام معظم رهبری بر برگزاری انتخابات سالم، مشارکتی ، رقابتی و برخوردار از امنیت اظهار کرد در صورتی که سیاستهای موجود و روند تایید و رد صلاحیت نامزدهای انتخابات اصلاح شود و مردم بتوانند افراد شایسته مورد نظر خود را انتخاب کنند مشارکت در صندوق های رای را بر حضور در خیابان ترجیح میدهند.

وی گفت: عموم احزاب و فعالان سیاسی از جمله حزب اعتدال و توسعه علاقه مند به حضور فعال در انتخابات هستند مشروط بر آنکه شرایط مناسبی برای تایید نامزدهای آنان در انتخابات و زمینه مشارکت حداکثری مردم فراهم آید .

واعظی با اشاره به کانون های بحرانی تاثیر گذار بر ایران در منطقه از جمله درگیری ارمنستان و آذربایجان ، جنگ روسیه و اکراین ، بحران غزه و حاکمیت طالبان در افغانستان و حضور میلونها نفر از اتباع آن کشور در ایران ، حمله غافلگیرانه و شجاعانه نیروهای مقاومت حماس به عمق خاک اسرائیل را ذفصل جدیدی در تحولات منطقه دانست و شکست اطلاعاتی ، امنیتی و اخلاقی رژیم صهیونیستی و مطرح شدن موضوع فلسطین و مظلومیت مردم غزه در افکارعمومی جهان را از نتایج این تحول دانست و اظهار کرد: موضعگیری حکیمانه رهبری معظم انقلاب در خصوص عدم دخالت ایران در حوادث غزه موجب ایجاد آرامش در کشور و رفع نگرانی از یک جنگ منطقه ای گردید .

وی با توجه به شرایط اقتصادی کشور و مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه افزود پس از گذشت بیش از دوسال از روی کار آمدن دولت سیزدهم به دلیل ناکارآمدی دولت هنوز نسبت به احیای برجام و رفع رفع تحریم ها اقدامی صورت نگرفته و علیرغم اعتراف همه جریانات سیاسی به ضرورت احیای این توافق و پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی (FATF) برای رفع مشکلات بانکی این مهم همچنان در گرو بحث های بی نتیجه باقی مانده است .

در این کنگره همچنین ۲۱ نفر از اعضای شورای مرکزی به ترتیب زیر انتخاب شدند :

محمدباقر نوبخت رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه ، علی جنتی وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی ، محمود واعظی رئیس سابق دفتر رئیس جمهور ، سید علی آقازاده استاندار سابق استان مرکزی ، سروش راسخ رئیس سازمان جوانان حزب ، غلامعلی جعفرزاده دولت آبادی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ، پروین داداندیش رئیس سازمان زنان حزب ، مجتبی زینی وند دبیر استان تهران ، حبیب الله خجسته پور معاون سابق سیاسی استانداری های لرستان و سمنان ، زهرا اربابی معاون سابق سازمان برنامه و بودجه ، میراعظم هاشمی دبیر استان فارس ، مرتضی براری رئیس سابق سازمان فضائی کشور، رمضانعلی سبحانی فر نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ، اقبال عباسی استاندار سابق چهارمحال و بختیاری ، امیر مسعود هراتیان دبیر استان أصفهان ، جواد هروی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی ، محسن قاسمی دبیر استان قزوین ، اردشیر خدایی رئیس کانون ایلات و عشایر ، مسعود الماسی دبیر استان کردستان ، سمیرا فعلی عضو دفتر سیاسی ، عباسعلی باباگلزاده دبیر استان قم .

در پایان این نشست بیانیه پایانی کنگره در زمینه اهم مسایل کشور قرائت گردید .

نتایج انتخابات شورای مرکزی

۱.دکتر محمد باقر نوبخت ۶۰۸ رای

۲.دکترعلی جنتی ۵۷۸ رای

۳.دکتر محمود واعظی ۵۶۲ رای

۴.سید علی آقازاده ۵۱۲ رای

۵.سروش راسخ ۴۵۶ رای

۶.غلامعلی جعفرزاده ۴۴۲ رای

۷.پروین داداندیش ۴۳۶ رای

۸.مجتبی زینی وند ۳۹۰ رای

۹.حبیب الله خجسته پور ۳۷۳ رای

۱۰.زهرا اربابی ۳۶۶ رای

۱۱.میراعظم هاشمی ۳۴۶ رای 

۱۲.مرتضی براری ۳۴۱ رای

۱۳.علی سبحانی فر ۳۳۴ رای

۱۴.اقبال عباسی ۳۱۵ رای

۱۵.امیر مسعود هراتیان ۲۵۲ رای

۱۶.جواد هروی ۲۴۳ رای

۱۷.محسن قاسمی ۲۴۱ رای

۱۸.اردشیر خدایی ۲۱۳ رای

۱۹.مسعود الماسی ۲۱۲ رای

۲۰.سمیرا فعلی ۱۹۳ رای 

۲۱.عباسعلی باباگلزاده ۱۸۴  رای

????نتایج انتخابات بازرس

۱.مجتبی علمدار ۲۴۸ رای 

۲.نادر قربانی ۱۹۹ رای 

بدین ترتیب آقایان علمدار و قربانی به عنوان بازرس انتخاب شدند

بدین ترتیب این افراد به عنوان اعضای شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه شناخته شدند

 

 

لینک کوتاه : https://gilanshahr.ir/?p=39672

برچسب ها

خبر های مرتبط

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

free counter with statistics