گیلان شهر :منصور حقیقت‌پور، فعال سیاسی نزدیک به علی لاریجانی در خصوص گمانه‌زنی هایی که یک روزنامه درباره احتمال حضور علی لاریجانی در انتخابات مجلس دوازدهم و ارائه لیست انتخاباتی مطرح کرده بود به خبرنگار سایت خبری مداراگفت: ایشان اگر در محکومیت به هتک حرمت قرآن کریم بیانیه نمی‌دادند، برخی‌ها می‌گفتند کفر کرده و چرا سکوت کرده و چیزی نمی‌گوید. اما حالا که ایشان بیانیه داده‌اند برخی دارند تحلیل می‌کنند که آقای لاریجانی قصد انتخاباتی دارد و می‌خواهد لیست انتخاباتی بدهد.

این فعال سیاسی اصولگرا اضافه کرد: آقای لاریجانی ختم می‌روند می‌گویند میخواهد لیست بدهد، افطاری می‌دهند می‌گویند می‌خواهد لیست بدهد، بیانیه می‌دهد می‌گویند می‌خواهد لیست بدهد، پس چه‌کار کند؟ ایشان هم به عنوان یک شهروند دارد کار خودش را انجام می‌دهد و زندگی خودش را می‌کند.

حقیقت‌پور همچنین در خصوص توصیه علی لاریجانی به آذری‌جهرمی برای ثبت‌نام در انتخابات هم خاطرنشان کرد: ما به عقلا می‌گویم بروند ثبت‌نام کنند به مردم هَم می‌گوییم بیایید پای صندوق رای، چیزی که رهبری گفته‌اند و فرمودند که انتخابات باید پر شور برگزار شود.

گفتنی است ساعتی پیش محمدجواد آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات در واکنش به خبری مبنی بر حضورش به عنوان کاندیدا در انتخابات آینده مجلس گفت: تکلیفی بر خودم برای شرکت در انتخابات مجلس حس نکرده و نمی‌کنم. او همچنین درباره گزارش‌هایی مبنی بر صحبت علی لاریجانی با او برای شرکت در انتخابات گفت: «این خبر صحت ندارد و آقای لاریجانی چنین پیشنهادی به بنده نداده‌اند.»