گیلان شهر /خبرورزشی نوشت: پیش از این خبر داده بودیم که احمدرضا عابدزاده مخالف اصلی استقلالی شدن پسرش امیر است. دست آخر نیز امیر عابدزاده تصمیم گرفت به نظر پدرش احترام گذاشته و از آبی‌پوش شدن انصراف دهد.

نکته جالب که تاکنون به آن پرداخته نشده رقم درخواستی امیر عابدزاده از استقلالی‌ها بوده است. پسر عقاب آسیا ابتدا ۵۰۰ هزار دلار از استقلالی‌ها درخواست کرد. این رقم نسبتا سنگین ابتدا با مخالفت مسئولان باشگاه استقلال مواجه شد تا امیر عابدزاده ۱۰۰ هزار دلار تخفیف دهد به شرط آن که ۳۰ درصد از مبلغ قرارداد ۴۰۰ هزار دلاری بلافاصله پس از عقد قرارداد به او پرداخت شود!

استقلالی‌ها با این خواسته موافقت کردند اما باز امیر عابدزاده از امضای قرارداد با آبی‌ها طفره رفت. این پروسه سه روزی به طول انجامید و حتی استقلالی‌ها حاضر شدند ۶۰۰ هزار دلار به امیر بپردازند، اما باز هم این دروازه‌بان سرشناس، قرارداد ارسالی آبی‌ها را امضاء نکرد!

مدیران باشگاه استقلال که حسابی متعجب شده بودند دلیل واقعی این طفره رفتن‌ها از امضای قرارداد را جویا شدند و درنهایت امیر عابدزاده اعلام کرد؛ پدرم مخالف امضای قراردادم با استقلال است!