ثبت‌نام در سامانه ticket.ffiri.ir از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه ۴ اردیبهشت آغاز و تا ساعت ۲۴ روز سه‌شنبه ۶ اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

۱ – ثبت‌نام در سایت به‌منزله خرید بلیت مسابقه نبوده و فدراسیون فوتبال تنها در قبال برندگان قرعه‌کشی که در موعد مقرر وجوه مورد نظر را پرداخت خواهند کرد ملزم به ارائه بلیت خواهد بود.

۲ – ثبت‌نام از علاقه‌مندان به‌صورت رایگان و بدون اخذ وجه صورت گرفته و تنها برندگان قرعه‌کشی طی مدت معین پس از پایان مهلت ثبت‌نام ملزم به پرداخت وجوه بلیت به‌منظور تکمیل فرآیند خرید خواهند بود.

۳ – هر سرگروه در ثبت‌نام می‌تواند نسبت به انتخاب بلیت برای خود و حداکثر سه نفر همراه (مجموعاً ۴ نفر در هر گروه) در هر مسابقه اقدام نماید.

۴ – قرعه‌کشی پس از ثبت‌نام طی روزهای نهم و دهم اردیبهشت بر اساس مکاتبات صورت‌گرفته توسط فدراسیون جهانی فوتبال (FIFA) انجام خواهد شد و اسامی برندگان توسط فیفا به فدراسیون فوتبال ایران ارسال می‌شود و از طریق ارسال پیامک همچنین حساب کاربری هر فرد در سامانه ثبت‌نام خرید بلیت اعلام خواهد شد.

۵ – بهای بلیت منطبق با نرخ مصوب فیفا بر اساس معادل تومانی قیمت روز ریال قطر به‌علاوه ۱۰٪ کارمزد (بر مبنای مجوز فیفا) در مهلت فوق‌الذکر (بند۲) دریافت می‌گردد.

۶ – برندگان قرعه‌کشی تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۴ اردیبهشت به‌منظور واریز وجه و تکمیل فرآیند خرید فرصت خواهند داشت. عدم پرداخت وجه در پایان مهلت اعلام‌شده به‌منزله انصراف از خرید بلیت تلقی شده و نفرات جایگزین از فهرست ذخیره مشخص‌شده در قرعه‌کشی به‌ترتیب اولویت انتخاب خواهند شد، همچنین نفرات ذخیره نیز پس از اعلام تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۷ اردیبهشت جهت پرداخت وجه و تکمیل فرآیند خرید بلیت فرصت خواهند داشت.

۷ – اطلاع‌رسانی در خصوص تکمیل فرایند ثبت‌نام و یا پذیرش در قرعه‌کشی همچنین تأیید پرداخت و خرید نهایی بلیت از طریق سرشماره پیامکی ۱۰۰۰۹۸۹۲ صورت خواهد گرفت و هرگونه پیامک ارسالی از سرشماره دیگری در این خصوص مورد تأیید فدراسیون فوتبال نبوده و ممکن است با مقاصد سودجویانه انجام شود.

۸ – با توجه به اینکه خرید و فروش بلیت در بازار آزاد غیرقانونی است ثبت‌نام اشخاص حقیقی به‌منزله اعلام آمادگی هر فرد جهت دریافت بلیت مسابقات جام جهانی تلقی می‌شود و در صورت برنده شدن و تکمیل این فرآیند امکان واگذاری بلیت به فرد دیگری وجود ندارد.

بر این اساس فدراسیون فوتبال در قبال افراد یا شرکت، آژانس‌های مسافرتی یا اشخاصی که نسبت به خرید غیرمستقیم بلیت از فرد ثالث اقدام می‌کنند هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۹ – سهمیه ویژه فدراسیون فوتبال ایران مختص هواداران تیم ملی در داخل کشور است و علاقه‌مندان به خرید بلیت بازی‌های تیم ملی در خارج از ایران می‌توانند با ثبت‌نام در سایت فیفا جهت تهیه بلیت اقدام نمایند.

۱۰ – اولویت قرعه‌کشی با هوادارانی است که جهت تهیه بلیت هر سه مسابقه مرحله گروهی تیم ملی ثبت‌نام نموده‌اند و علاقه‌مندانی که مایل به خرید بلیت یک یا دو مسابقه تیم ملی در این مرحله باشند در اولویت بعدی قرار خواهند گرفت، همچنین تقدم یا تأخر ثبت‌نام تأثیری در افزایش شانس برنده شدن در قرعه‌کشی نخواهد داشت و ثبت‌نام در ساعات اولیه با آخرین ساعات مهلت ثبت‌نام از جهت افزایش شانس خرید بلیت متفاوت نخواهد بود.

لازم به ذکر است فدراسیون فوتبال تنها در خصوص فروش بلیت‌های دریافتی به‌عنوان سهمیه فیفا در این سه مسابقه مسئولیت داشته و در مورد نحوه حضور علاقه‌مندان در کشور قطر، بلیت پرواز و اقامت در این کشور مسئولیتی نخواهد داشت.

علاقه‌مندان به ثبت‌نام و تهیه بلیت جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در کلیه مراحل ثبت‌نام و خرید می‌توانند سؤالات خود را به شماره‌های ۰۹۰۱۳۵۱۳۱۶۶ و ۰۹۰۱۳۵۸۹۸۰۸ در نرم‌افزار واتس‌آپ همچنین آدرس ای‌میل Ir-ticket2022@ffiri.ir ارسال نمایند.