این برند یک کراس اوور را نیز در کاتالوگ فروش خود دارد که با نام کیو اکس (QX) شناسایی می‌شود. کیو اکس در بازار چین از ۱۶ تا ۲۳۵۰۰ دلار قیمت دارد.

از منظر ابعاد بدنه برابر با ۴۶۰۵ میلیمتر در طول، ۱۸۹۰ میلیمتر در عرض و ۱۷۰۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۲۷۲۰ میلیمتر است. ارتفاع از سطح زمین برابر با ۱۸۵ ممیلیمتر و وزن خالص با توجه به تریم ۱۵۴۰ و ۱۵۶۰ کیلوگرم محاسبه شده است.

در بخش پیشرانه بازهم شاهد تکرار عدد محبوب خودروسازان چینی یعنی ۱.۵ لیتری هستیم! این پیشرانه توربوشارژ برابر با ۱۸۴ اسب بخار خروجی و ۳۰۰ نیوتن متر گشتاور دارد و جالب‌تر اینکه دقیقا همان پیشرانه‌ای است که در سدان سی هاو استفاده شده است!

این مجموعه با جعبه دنده ۶ سرعته دستی و ۶ سرعته دی سی تی قابل سفارش است که در هر دو تریم خودرو فاقد سامانه تمام چرخ محرک خواهد بود.

رینگ‌های آلومینیومی استاندارد در اندازه ۱۸ اینچی ارائه می‌شوند و سیستم ترمز در تمامی چرخ‌ها دیسکی است.

در بخش ایمنی نیز ورود بدون کلید، کروز کنترل تطبیقی، رادار پارک جلو و عقب، دوربین ۳۶۰ درجه، ای بی‌اس، ایی بی‌دیی، نشانگر فشار باد لاستیک، دستیار ترمز، ترمز اضطراری، سیستم پارک اتوماتیک، پایداری الکترونیکی، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی، نمایش نقاط کور دید راننده، هدلایت اتوماتیک، ایزوفیکس و ایربگ از شاخص‌ترین ویژگی‌ها محسوب می‌شوند.