شما اینجا هستید
اقتصاد » گیلان قطب بزرگ کسب و کار الکترونیکی در کشور

به گزارش گیلان شهر ؛ معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان امروز در جلسه کمیته تخصصی کاهش موانع کسب و کارهای مجازی گفت :  کسب رتبه تک رقمی گیلان در بهبود فضای کسب و کارهای مجازی در دو سال گذشته نشان دهنده پتانسیل خوب استان در این حوزه  است.

سید محمد احمدی با بیان اینکه تاکنون حدود ۴۸ هزار شغل در حوزه فناوری اطلاعات در کشور ایجاد شده است افزود : هزار و ۱۷۴ مورد از این تعداد فرصت شغلی با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی در گیلان ایجاد شد.
وی خاطر نشان کرد : بر اساس برنامه ریزی ها و تلاش های صورت گرفته گیلان به عنوان قطب کسب و کار الکترونیکی در کشور شناخته شده است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان افزود : در اجرای بخشنامه معاون حقوقی رئیس جمهور با موضوع شیوه نامه تشکیل و نحوه عملکرد کارگروه کاهش موانع کسب و کارهای مجازی ، کمیته تخصصی مذکور در استانداری گیلان تشکیل می شود.
سید محمد احمدی یادآور شد : رسالت این کمیته تقویت کسب و کارهای مجازی و یاری رساندن در کاهش موانع و مشکلات آن ، رونق کسب و کار و رفع موانع تولید خدمت رسانی و کسب و کارهای نوپا است که هم افزایی کلیه دست‌اندرکاران را می طلبد و شایسته است تا دستگاه های اجرایی مرتبط همکاری لازم را در تحقق اهداف تعیین شده ارائه کنند.
وی تصریح کرد : در راستای ساماندهی کسب و کارهای مجازی و به استناد مواد ۱۲ و ۱۳ آیین نامه ابلاغ شده که در حمایت از استارتاپ ها و با هدف تسهیل امور آنها تدوین شده ، هیچ دستگاهی اجازه ندارد بدون طرح شکایت در کمیته تخصصی و بررسی اولیه، از کسب و کارهای نوپا شکایت کند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گیلان شهر | اخبار ایران و گیلان