شما اینجا هستید
شهرداری و شورای » عقد قرارداد رانندگان استیجاری در شرکت تعاونی/ تلاش برای واگذاری تمامی نیروها در قالب تعاونی

به گزارش گیلان شهر ، محمد حسن علیپور عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت در خصوص ساماندهی رانندگان استیجاری شهرداری رشت بیان داشت: از سال گذشته تا کنون در هیات رئیسه شورا بحث عقد قرارداد رانندگان و سایر نیروهای حجمی در شرکت تعاونی کارکنان مورد بررسی قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه رانندگان استیجاری از بیمه و مزایای خوبی برخوردار نیستند در تلاش هستیم که در مرحله اول این نیروها را به شرکت تعاونی واگذار کنیم.

علیپور با اشاره به اینکه هیات رئیسه شورا با همراهی بازرسی استان مدتهاست بدنبال راه حلی برای این موضوع هستند اذعان داشت: در حال پیگیری هستیم تا نه تنها رانندگان بلکه تمامی نیروهای زحمتکش شهرداری از این مزایا بهره مند شوند.

این عضو شورا عنوان کرد: این رانندگان به عنوان نیروهای حجمی در قالب شرکت تعاونی معرفی خواهند شد.

وی در ادامه در مخالفت با بکار گیری نیروهای بازنشسته در این تعاونی بیان داشت: بکارگیری نیروهای بازنشسته در این تعاونی خلاف قانون است و در صورت مشاهده، شدیدا برخورد خواهد شد.

عضو هیات رئیسه شورای شهر رشت تصریح کرد: همچنین اضافه کردن راننده جدید در بدنه تعاونی کارکنان تنها با تایید شورای شهر رشت انجام خواهد گرفت.

علیپور در پایان خاطرنشان کرد: واگذاری رانندگان استیجاری به تعاونی کارکنان،اولین قدم است و در تلاش هستیم تا در ادامه نیروهای دیگر هم مرحله به مرحله از این اتفاق و مزایا بهره مند شوند‌.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گیلان شهر | اخبار ایران و گیلان