شما اینجا هستید
استان » ۳کشته و ۲ مجروح و مفقود در حادثه سقوط وانت به رودخانه

به گزارش گیلان شهر سرهنگ رضا کوهستانیاظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی و سقوط یک دستگاه خودرو پیکان وانت با مسافر به داخل رودخانه در محور صومعه‌سرا به هندخاله بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه با حضور مأموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه خودرو پیکان وانت که پس از بازگشت از گردش روز طبیعت با سوار کردن خانواده خود در اطاقک عقب خودرو در مسیر مذکور در حال تردد بود از جاده خارج شده است، افزود: به علت عدم پارک صحیح، خودرو به حرکت درآمده و به داخل رودخانه با عمق ۶ متر سقوط کرده و در آب فرو رفته است.

سرهنگ کوهستانی ادامه داد: در این حادثه سرنشینان اطاق عقب خودرو پیکان وانت که دو زن ۲۶ و ۲۷ ساله و یک پسربچه ۵ ساله بودند به علت شدت جریان آب و عمق زیاد جان باختند.

وی با اشاره به اینکه یک خانم ۳۰ ساله مصدوم و اورژانس به بیمارستان منتقل و یک پسربچه ۱۲ ساله نیز مفقود شده است، گفت: جستجوها همچنان برای یافتن این پسر بچه ادامه دارد.

سرهنگ کوهستانی با بیان اینکه راننده ۳۰ ساله پیکان وانت از این حادثه نجات یافته است، تصریح کرد: در بررسی‌های اولیه کارشناسان پلیس راه علت وقوع این حادثه بی احتیاطی و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه و سوار کردن مسافر به صورت غیرمجاز در اطاق عقب خودرو از سوی راننده پیکان وانت بوده است.

 

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گیلان شهر | اخبار ایران و گیلان