عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: در قرارداد برجام و اف ای تی هم گفته ایم که به نیروهای مقاومت کمک کرده ایم و ضرورتی هم ندارد که از شما آن را پنهان کنیم.

به گزارش گیلان شهر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  به اقدام ترامپ مبنی بر به رسمیت شناختن بلندی های جولان برای رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: این اقدام ترامپ بیانگر این است که این شخص تابع قانون جنگل است.

هیچ ابایی نسبت به کمک کردن به نیروهای مقاومت از دنیا نداریم

وی افزود: فکر می کنم که حضور نیروهای مقاومت در این منطقه ضرورت دارد و همیشه به این نیروها کمک کرده ایم و باز هم این روند را ادامه خواهیم داد و هیچ ابایی هم از دنیا نداریم.

نماینده مردم رشت به کمک های آمریکا به تروریست ها اشاره و تصریح کرد: در قرارداد برجام و اف ای تی هم گفته ایم که به نیروهای مقاومت کمک کرده ایم و ضرورتی هم ندارد که از شما آن را پنهان کنیم.

ترامپ تابع قانون جنگل است

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: در واقع همانگونه که شما به نیروهای تروریستی ضد ایرانی مثل سلطنت طلب ها، منافقین و … کمک می کنید بنابراین آنچه را که ما تشخیص می دهیم که منافع ملی ما در گرو آن است کمک می کنیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم به شخصیت ترامپ اشاره و تاکید کرد: ترامپ تابع قانون جنگل است و به هیچ قاعده ای هم پایبنده نیست؛ معتقدم اتحادیه اروپا باید تکلیف خود را با ترامپ مشخص کند./

پایان پیام

  • منبع خبر : خانه ملت