گیلان شهر/ مهندس حامد عبدالهی طی پیامی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است: بسم رب الشهدا و الصدیقین والفجر، و لیال عشر، و الشفع و الوتر، و اللیل اذا یسر دهه فجر انقلاب اسلامی طلوع اسلام ناب محمدی در عصر معاصر و نقطه عطف در رشادت های دلیرانه […]

گیلان شهر/ مهندس حامد عبدالهی طی پیامی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

والفجر، و لیال عشر، و الشفع و الوتر، و اللیل اذا یسر

دهه فجر انقلاب اسلامی طلوع اسلام ناب محمدی در عصر معاصر و نقطه عطف در رشادت های دلیرانه ملت عظیم الشان ایران علیه طاغوت و استکبار میباشد.

رشادت هایی که با خون بهترین فرزندان این سرزمین به ثمر نشست و جهانیان را مبهوت این انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی با دستانی خالی در برابر همه قدرت های جهانی داشت.

اکنون که در آستانه چهلمین سالگرد این حماسه جاویدان قرار گرفته ایم باید بیش از همیشه قدردان شهدا و امام صدیق آنها باشیم چرا که امروز ثمره نهالی که با خون مباح آنها آبیاری گردید امروز سروی تنومند است که ریشه های آن مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و ارزش های این انقلاب را به دورترین نقطه جهان صادر می کند.

اینجانب ضمن تبریک اربعین پیروزی انقلاب اسلامی از شهروندان شریف شهر رشت دعوت می نمایم همچون سالهای گذشته با عزمی جزم و با حماسه حضور پرشور خود در صحنه قدردان بیش از گذشته قدردان خون پاک و راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و در راستای بالندگی ارزش های نظام و انقلاب تحت زعامت عالمانه مقام معظم رهبری(دامه برکات) و توسعه کشور تلاش نماییم.

حامد عبدالهی
رئیس شورای اسلامی استان گیلان