دادستان کل کشور تصریح کرد: شرایط امروز به گونه ای است که هماهنگی و تعامل قوای سه گانه برای بهبود وضعیت زندگی و معیشت مردم لازم و ضروری است.

به گزارش گیلان شهر ، حجت الاسلام والمسلمین محمدجعفر منتظری در ابتدای سفر به گیلان در فرودگاه رشت در جمع خبرنگاران، با اشاره به مشکلات و شرایط خاص اقتصادی کشور گفت: قوه قضاییه و دادستانی کل کشور برای ساماندهی اوضاع اقتصادی همکاری با قوای دیگر را دستور کار خود قرارداده است .

وی تصریح کرد: شرایط امروز به گونه ای است که هماهنگی و تعامل قوای سه گانه برای بهبود وضعیت زندگی و معیشت مردم لازم و ضروری است.

دادستان کل کشور به مشکلات عرصه های مختلف تولید توزیع و نرخ گذاری کالاها اشاره کرد و افزود: برای شناسایی عوامل موثر در تعطیلی برخی کارخانه ها و شرکت های تولیدی و جلوگیری از بیکار شدن کارکنان و کارگران این کارخانه ها کمک به دولت ضروری است.

منتظری خاطرنشان کرد: از سوی رئیس قوه قضاییه و دادستانی کل در بخشنامه ای به مراکز قضایی استان ها ابلاغ شد تا برای کاهش و به حداقل رساندن مشکلات اقتصادی مردم در کنار دیگر مسئولان، به ویژه مدیران اجرایی استان ها از هیچگونه کمک و همکاری دریغ نکنند.