شما اینجا هستید
پلیس » ۳۰ آذر؛ آخرین مهلت بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی

رئیس پلیس راهور استان گیلان از آخرین مهلت بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی خبر داد.

گیلان شهر/سرهنگ محمدرضا محمدی  با بیان اینکه ۳۰ آذر ماه آخرین مهلت بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی است، اظهار کرد: برابر قانون در صورت عدم پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی در مدت مشخص شده ۶۰روز، پس از صدور قبض شخص متخلف باید دو برابر اصل جریمه را پرداخت کند بر این اساس پلیس راهور ناجا ضمن هماهنگی با مراجع قانونی در راستای تسهیل شرایط برای پرداخت جرائم معوقه رانندگی طرح بخشودگی دیر کرد جرائم سال ۹۶ و قبل از آن را ابلاغ و اجرا کرده است.

وی افزود: رانندگان وسایل نقلیه فقط تا پایان آذر ماه فرصت دارند با استعلام تخلفات رانندگی خود از این طرح ویژه استفاده کنند و در خصوص پرداخت جرائم معوقه خودروی خود اقدام نمایند .

این مقام انتظامی تصریح کرد: شهروندان از طریق مراکز پلیس +۱۰ یا سایت اینترنتی پلیس به نشانی راهور ۱۲۰ همچنین سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ می‌توانند از میزان خلافی خود مطلع شوند و نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.

رئیس پلیس راهور استان گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بازه زمانی این طرح فقط تا پایان آذرماه خواهد بود از شهروندان خواست برای بررسی و پرداخت جرائم رانندگی خود از این فرصت قانونی استفاده نمایند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گیلان شهر | اخبار ایران و گیلان