شما اینجا هستید
پلیس » توزیع ۱۶۰۰ کلاه ایمنی رایگان در گیلان

گیلان شهر/ رئیس پلیس راه گیلان گفت: ۱۶۰۰ عدد کلاه ایمنی بصورت رایگان همراه با آموزش‌های لازم در نقاط مختلف استان بین موتورسواران توزیع شده است.

سرهنگ حسین محمدپور در مراسم توزیع کلاه رایگان ویژه موتورسواران قاسم‌آباد علیا در شهرستان رودسر، اظهار کرد: همزمان با اجرای این طرح بیش از ۱۲ هزار موتور سوار از آموزش‌های لارم بهره مند شده‌اند.

رئیس پلیس راه گیلان افزود: هشت هزار نفر بر اثر تصادفات در جاده‌های استان گیلان مصدوم شدند که عابران پیاده و موتور سکلیت سواران بیشترین نقش را داشته‌اند، در همین راستا ۱۶۰۰ عدد کلاه ایمنی بصورت رایگان همراه با آموزش‌های لازم در نقاط مختلف استان بین موتورسواران توزیع شده است.

سرهنگ محمدپور با اشاره به اینکه هزمان با آغاز طرح زمستانه پلیس راه از روز گذشته، بیش از ۴۵۰ نیروی پلیس راه در طرح زمستانه انجام وطیفه می‌کنند، گفت: روزانه ۹۵ تیم در سطح استان گیلان در محورهای زمستانی وجلگه‌ای جاده‌های استان را رصد می‌کنند این در حالی است که ۶ تیم بصورت شبانه روزی، ۱۰ پاسگاه و ۱۰ کانکس سیار، ۶پاسگاه بصور مستقیم درگیر گردنه‌های استان و مابقی در جلگه فعالیت می‌کنند.

فرمانده پلیس راه گیلان یادآور شد: متاسفانه در سال گذشته ۱۹۸ موتورسکلیت سوار در سطح جاده‌های استان، جان خودرا از دست دادند.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گیلان شهر | اخبار ایران و گیلان