شما اینجا هستید
پلیس » تردد در محورهای کوهستانی استان گیلان بدون زنجیر چرخ ممنوع شد

گیلان شهر/ رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به بارش برف در برخی از محورهای مواصلاتی استان گیلان گفت:‌ تردد در محورهای کوهستانی استان گیلان بدون زنجیر چرخ ممنوع است.

سرهنگ حسین محمدپور  اظهار داشت: با توجه به بارش برف در برخی از نقاط مختلف گیلان و برای حفظ ایمنی وسائط نقلیه عبوری تردد در محورهای کوهستانی این استان بدون زنجیر چرخ ممنوع است.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان عنوان کرد: به جز ممنوعیت تردد در محورهای کوهستانی استان که بدون زنجیر چرخ ممنوع است در سایر محورهای گیلان نیز فعلاً نیازی به بستن زنجیر چرخ نیست اما همراه داشتن آن الزامی است.

محمدپور از وقوع چند مشکل ترافیکی در برخی محورهای مواصلاتی گیلان خبر داد و تصریح کرد: پلیس راه استان گیلان و نیروهای راهداری بلافاصله در صحنه حاضر شدند و نسبت به کمک به افراد و خودروهای در راه مانده اقدام کردند.

وی با بیان اینکه چند خودرو به علت عدم پاکسازی جاده شب گذشته در محور ماسوله دچار مشکل شده بودند افزود: در محور سیاهکل به دیلمان نیز در اتفاقی مشابه چند خودرو به علت بارش برف با مشکل مواجه بودند که کمک‌های لازم به آن‌ها ارائه شد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از بارش برف در گردنه حیران خبر داد و عنوان کرد: در حال حاضر محور اسالم به خلخال نیز با بارش برف مواجه است و تردد در سایر محورهای گیلان به‌علت بارش متناوب برف و باران و لغزندگی با احتیاط انجام می‌شود.

محمدپور با تأکید بر اینکه محور پونل به خلخال همچنان بسته است و تردد در آن جریان ندارد خاطرنشان کرد: از تمام رانندگان خودروها و وسائل نقلیه انتظار داریم به هنگام تردد در محورهای گیلان به توصیه‌های پلیس توجه کنند تا مشکلی برای آن‌ها ایجاد نشود.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

گیلان شهر | اخبار ایران و گیلان