گیلان شهر :رئیس شورا صبح امروز طی نامه ای به فرماندار رشت اعلام نمود که جلسه شورا دوشنبه هفته آینده برگزار می شود. این در حالی است که شورا بصورت عادی ماهی دو بار جلسه برگزار می کند و در صورت برگزاری جلسه فوق العاده، یا دو سوم اعضاء تصمیم می گیرند یا فرماندار دستور […]

گیلان شهر :رئیس شورا صبح امروز طی نامه ای به فرماندار رشت اعلام نمود که جلسه شورا دوشنبه هفته آینده برگزار می شود. این در حالی است که شورا بصورت عادی ماهی دو بار جلسه برگزار می کند و در صورت برگزاری جلسه فوق العاده، یا دو سوم اعضاء تصمیم می گیرند یا فرماندار دستور برگزاری جلسه فوق العاده را برای انتخاب شهردار صادر می نماید.

رئیس شورا درصدد است که با این بازیها انتخاب شهردار را به تاخیر بیاندازد. در حال حاضر جلسه عادی شورا در روز دوشنبه برگزار خواهد شد و نیازی به نامه نگاری جهت کسب تکلیف از فرمانداری ندارد. جالب اینجاست که زمان برگزاری جلسه، قبل از نامه نگاری با فرمانداری از طریق پیامک به اطلاع اعضای شورای اسلامی شهرستان رشت رسانده شد.

آیا ۶ نامزد شهرداری صلاحیت انتخاب شدن را ندارند؟ آیا با وجود برگزاری این همه جلسه های فشرده برای انتخاب شهردار، انتخاب فرد اصلح ممکن نیست که بعد از این همه مدت هنوز شهر رشت فاقد شهردار است؟ یا اینکه انتخاب شهردار جزو اولویت های شورا نیست که رئیس شورا برگزاری جلسات را به بهانه های مختلف به تعویق می اندازد. آیا رئیس شورا بخاطر منافع شخصی این کار را می کند؟ آیا بعد از انتخاب شهردار پیمانکاران شخصی و نیروهای رئیس شورا ،جایگاه های خود را در شهرداری از دست خواهند داد؟ تکلیف شهروندان رشت چست؟با آبروی مردم رشت بازی نکنید . جا دارد رئیس شورا به این ابهامات پاسخ های صریح و شفاف دهند.

  • منبع خبر : گیلان شهر