یاداشت اختصاصی گیلان شهر :همواره در تمامی‌ دوران تاریخ، مردانی باصلابت و ناب وجود دارند که همیشه در تمامی عرصه ها غیرت و‌ مردانگی به خرج‌ داده و عمر و‌ زندگی خویش را در راه حفظ امنیت و آرامش این مرز و بوم و ناموس میهن خویش فدا کرده اند. شاید این روز ها جنگ […]

یاداشت اختصاصی گیلان شهر :همواره در تمامی‌ دوران تاریخ، مردانی باصلابت و ناب وجود دارند که همیشه در تمامی عرصه ها غیرت و‌ مردانگی به خرج‌ داده و عمر و‌ زندگی خویش را در راه حفظ امنیت و آرامش این مرز و بوم و ناموس میهن خویش فدا کرده اند.
شاید این روز ها جنگ و آشوب به معنای سابق وجود نداشته باشد اما مسائل و دغدغه ی مسئولان برخی نهادها گاهی اوقات بیش از دوران ناآرامی ها، پیچیده و بغرنج است.
اکنون که در هفته ی نیروی انتظامی قرار داریم، جا دارد ضمن دست مریزاد و خداقوت به عزیزان فعال در این حوزه و به پاس قدردانی از این غیور مردان و زنان، مردی از این وادی را بهتر بشناسیم.
سردار محمدرضا اسحاقی، فرمانده ی نیروی انتظامی استان گیلان، تنها فرمانده نیست بلکه آنطور که از شواهد پیداست وی پدر معنوی پرسنل خویش نیز است.

مدتهاست که‌ آوازه ی این مرد در تکریم ارباب رجوع و حل و فصل دغدغه های آنان، زبانزد خاص و‌ عام‌ شده به گونه ای که سردار اسحاقی با رفتار انسان پسندانه ی خود جلا و‌‌ زیبایی ویژه ای به دشواری های این‌ #وظیفه مقدس بخشیده است.
شاید اگر بیش از این، از صفات نیکوی‌ سردار سخن‌‌ بگوییم محکوم‌ به رشوه ی زبانی‌ و یا هر برچسب ناشایستی شویم‌ اما این‌ رسانه بنا‌ دارد فرهنگ قدردانی و پاسداشت خوبی ها را در زمان حضور و خدمت خوبان بنا نهد نه زمانی که این افراد، دیگر در کسوت خود باقی نیستند.
علی ایحال امید است خداوند منان نیک بودن و نیک ماندن را به تمامی مخلوقات انسانی خود عنایت نماید.
انتهای پیام/

  • منبع خبر : گیلان شهر