وی در پاسخ به این سئوال که آیا حزب اعتدال و توسعه از علی لاریجانی برای انتخابات حمایت خواهد کرد؟ گفت: باید اذعان کرد که اقای دکتر لاریجانی، یکی از پرسابقه‌ترین سیاستمداران حال حاضر ایران است، احتمالاً از نظر گروه‌های عدیده‌ای ایشان می‌توانند در زمره شایستگانی باشند که در سطح ریاست جمهوری مطرح شوند، اما حزب هنوز در این خصوص موضعی ندارد و دفتر سیاسی یا شورای مرکزی بررسی نهایی و اعلام نظر نکرده اند،

وی ادامه داد: لاریجانی هم در این خصوص هیچ اعلام رسمی نداشتند، قطعاً پس از شفاف شدن فضای انتخاباتی در ماه‌های آینده، مقامات ذی صلاح موضع حزب را رسماً اعلام خواهند کرد.

محمدی در پاسخ به این سوال که آیا حزب قصد معرفی نوبخت به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری را دارد؟ نیز خاطرنشان کرد: قطعاً گروهای زیادی از شهروندان ایرانی و خصوصاً مردم گیلان از چنین اتفاقی خوشحال خواهند شد، به نظر من ایشان در دهه‌های اخیر یکی از شناخته شده ترین، موثرترین وبرجسته‌ترین شخصیت‌های گیلان در عرصه ملی است، اما ایشان تاکنون تمایلی نشان نداده و متاسفانه این موضوع را تکذیب کرده و علاقمندی خود را به معلمی و فعالیت‌های علمی و دانشگاهی ابراز داشته اند.