نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای معاونان و مدیران شهرداری رشت ، تثبیت مدیریت شهری را عامل اصلی اجرای پروژه ها دانست.

به گزارش گیلان شهر ، جبار کوچکی نژاد با تاکید بر اینکه اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر رشت جزو افراد کارآمد هستند و هر یک رزومه ای قوی دارند، گفت: برای اجرای پروژه های عمرانی در شهر نیاز به آرامش و ثبات مدیریتی است.

نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی سپس گفت: مهمترین پروژه های شهر رشت در حوزه حمل و نقل ریلی، جمع آوری فاضلاب، حفاظت محیط زیست شهری، تراموا، پروژه‌های زیربنایی و پروژه هایی از این قبیل است که برای اجرای این پروژه‌ها هر هفته باید فرماندار شهرستان، نمایندگان مجلس، اعضای شورای و شهردار و مدیران مرتبط با هم جلسه داشته باشند.

وی تثبیت مدیریت شهری را عامل اصلی اجرای این پروژه ها دانست و گفت ما به عنوان کسانی که مسئول اجرای پروژه های شهری هستیم باید طوری رفتار کنیم که جوی آرام به وجود آید.

کوچکی نژاد گفت: شورا نباید شهردار را عصبی کند و شهردار هم نباید زمینه‌های عصبی‌شدن شورا را فراهم نماید و هر دو در کنار هم تلاش کنند تا رشت به توسعه و آبادانی بیشتر برسد.