به گزارش گیلان شهر :شهردار این کلانشهر، در حاشیه بازدید از محل احداث کارخانه زباله سوز ۶۰۰ تنی، در گفتگویی ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون پروژه و شرکت طرف قراداد با شهرداری، اظهار کرد: قرار است ۴۰ درصد از منابع اقتصادی این پروژه توسط بخش خصوصی و بقیه توسط دولت تأمین شود. ناصر حاج محمدی با […]

به گزارش گیلان شهر :شهردار این کلانشهر، در حاشیه بازدید از محل احداث کارخانه زباله سوز ۶۰۰ تنی، در گفتگویی ضمن ارائه توضیحاتی پیرامون پروژه و شرکت طرف قراداد با شهرداری، اظهار کرد: قرار است ۴۰ درصد از منابع اقتصادی این پروژه توسط بخش خصوصی و بقیه توسط دولت تأمین شود.

ناصر حاج محمدی با اشاره به حل مشکلات موجود پیرامون زمین پروژه گفت: با تدوین برنامه های لازم برای معارضان زمین از سوی دادگستری گیلان، مشکلات موجود مرتفع و عملیات اجرایی، ادامه یافت.

وی با بیان اینکه سازه ساختمان مرکزی بویلر زباله سوز در حال ساخت است افزود: عملیات شمع کوبی نیز آغاز شده و انتظار می رود طی دو سال و نیم این نیروگاه به بهره برداری برسد.

شهردار رشت خاطر نشان‌کرد: با احداث کارخانه زباله سوز و سوزاندن ۶۰۰ تن زباله خشک در روز، یکی از مهمترین مشکلات این شهر برطرف می شود.

به گفته وی، فعالیت کارخانه زباله سوز هیچگونه آثار مخرب زیست محیطی به دنبال نخواهد داشت.
کلیک 
گزارش تصویری از بازدید شهردار و فرماندار از محل نصب زباله سوز