امیر رضی زاده رئیس جدید هیات کشتی گیلان شد.
به گزارش گیلان شهر ؛ در مجمع انتخابات ریاست هیات کشتی گیلان که امروز با حضور سید جلال عسگری دبیر فدراسیون در رشت برگزار شد امیر رضی زاده با کسب ۱۷ رای از  ۱۸ آرای ماخوذه برای مدت ۴ سال به عنوان رئیس هیات کشتی گیلان انتخاب شد.
پیش از برگزاری این مجمع ، شهرام چمنی، هوشنگ عباسقلی زاده و رضا مودبی از نامزدی ریاست هیات، کناره گیری و اکبرِ نژاد قنبر هم به حالت قهر جلسه را ترک کرد. 
مدیر تیم های پاورلیفتینگ ایران، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت های تعاونی مسکن مهر انزلی و ریاست هیات شمشیر بازی انزلی از جمله سوابق کاری امیر رضی زاده است.
پس از برکناری نقی هدایتی از ریاست هیات کشتی گیلان، این هیات  به مدت ۶ ماه با سرپرستی امیر رضی زاده اداره می شد. 
سید جلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی در حاشیه مجمع انتخابات هیات کشتی گیلان با اشاره تلاش برای افزایش سهمیه کشتی ایران در رقابت های المپیک توکیو گفت : تمام تلاش ما بر این است تا سهمیه کشتی ایران را از ۶ نفر به ۱۲ نفر ارتقا دهیم و شاهد کسب مدال های بیشتر در این آوردگاه بزرگ شویم.
مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان هم به ظرفیت های خوب ورزش کشتی در استان اشاره کرد و گفت : امیدواریم که رئیس جدید هیات، با بهره مندی از توانمندی های پیشکسوتان و جوانان مستعد ارتقای این رشته در استان کمک کند.
امیر رضی زاده رئیس جدید هیات کشتی گیلان هم به خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما ساخت خانه کشتی ، پرورش استعدادهای کشتی از طریق آموزش و پرورش و بالا بردن دانش فنی مربیان و داوران کشتی استان را از طریق برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی از مهمترین برنامه خود در طول مدت ۴ سال حضورش در هیات کشتی گیلان عنوان کرد.