کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه ادامه رقابت‌های دور دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ را اعلام کرد.

به گزارش گیلان شهر ؛ فدراسیون فوتبال کویت اعلام کرد؛ برنامه اولیه ادامه مسابقات دور دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ را از سوی کنفدراسیون آسیا دریافت کرد.


بنابر ابلاغ کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون کویت؛ اولین بازی این تیم با استرالیا که قرار بود در تاریخ ۷ فروردین برگزار شود، ولی به خاطر شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد، در تاریخ ۸ اکتبر (۱۷ مهر) برگزار می‌شود. بازی‌های بعدی کویت به ترتیب با اردن در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) و چین تایپه در تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) برگزار می‌شود.

با انتشار این خبر توسط فدراسیون فوتبال کویت مشخص می‌شود بازی اول تیم ملی کشورمان در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ که قرار بود همزمان با دیدار کویت و استرالیا در تاریخ ۷ فرودین برگزار شود، طبق برنامه اعلامی AFC در تاریخ ۱۷ مهر برگزار خواهد شد. همچنین کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد تمام بازی‌های انتخابی در مرحله دوم را بین ۱۷ مهر تا ۲۲ آبان برگزار کند.

اعلام این خبر از سوی فدراسیون فوتبال کویت و به نقل از کنفدراسیون فوتبال آسیا در حالی صورت گرفته که برنامه بازی‌های انتخابی جام جهانی در قاره‌های مختلف را فیفا باید اعلام کند.