به گزارش گیلان شهر ، محمد ابراهیم سرعتی رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان گیلان گفت: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی از اول خرداد تا ۱۷ خرداد، پیش ثبت‌نام در پایه هفتم دوره اول متوسطه از اول تیر تا ۱۴ تیر و پیش ثبت‌نام‌ها در پایه دهم دوره دوم متوسطه از ۵ […]

به گزارش گیلان شهر ، محمد ابراهیم سرعتی رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان گیلان گفت: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد در پایه اول ابتدایی از اول خرداد تا ۱۷ خرداد، پیش ثبت‌نام در پایه هفتم دوره اول متوسطه از اول تیر تا ۱۴ تیر و پیش ثبت‌نام‌ها در پایه دهم دوره دوم متوسطه از ۵ تیر تا ۲۱ تیر انجام می‌شود.

او افزود: پیش ثبت‌نام مدارس شاهد از طریق ورود به سامانه سجا به نشانی saja.medu.ir صورت می‌گیرد که پس از اتمام ثبت‌نام دانش‌آموزانی که امتیاز لازم را کسب کرده‌اند تا یک هفته از طریق اطلاع‌رسانی مدارس به آنان، مدارک خود را برای ثبت‌نام تحویل خواهند داد.

رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان گیلان گفت: همچنین زمان پیش ثبت‌نام دانش‌آموزان میان‌پایه مدارس شاهد را از اول مرداد تا دهم مرداد اعلام کرد که ضروری است اولیای دانش آموزان برای ثبت نام در پایه‌های میان پایه به مدارس شاهد شخصاً مراجعه کنند.

محمد ابراهیم سرعتی افزود: هیچ آزمونی برای ورود به مدارس شاهد برگزار نمی‌شود و پذیرش تنها براساس اولویت و ارائه مدارک شاهد و ایثارگران در درجه اول و دانش آموزان برتر علمی، فرزندان فرهنگیان، خیرین و شاغلان در بنیاد شهید در درجه دوم صورت می‌گیرد..

او در پایان تصریح کرد:در حال حاضر بیش از ۱۳ هزار دانش آموز گیلانی در ۴۵ مدرسه شاهد شامل: ۲۲ مدرسه ابتدایی، ۱۰ مدرسه دوره اول متوسطه و ۱۳ مدرسه دوره دوم متوسطه، تحصیل می‌کنند.

 

انتهای پیام / ق