معاون هماهنگی نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری در بازدید از چند واحد صنعتی که با حضور استاندار گیلان انجام شد، گفت: امکان واردات چوب با پوست را برای گیلان فراهم می کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گیلان شهر ؛ دکتر سعید شیرکوند به رفع مشکل واحدهای صنعتی سلولزی و تولید کننده اوراق فشرده چوبی از طریق کشت صنعتی چوب و همچنین واردات چوب با پوست اشاره کرد و گفت: مشکلات به صورت دسته بندی شده در قالب یک پروژه تعریف و راهکار آن نیز به معاون رییس جمهوری پیشنهاد و ارسال می گردد تا در اسرع وقت اقدامات مرتبط انجام شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در راستای حل این مشکل برای برخی کارخانجات استان مازندران مجوز واردات چوب با پوست صادر شده است که با هماهنگی وزارت جهاد کشاورزی و سایر نهادهای مرتبط می توانیم این امکان را در چارچوب های قانونی برای گیلان نیز فراهم کنیم.

معاون هماهنگی نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوری به فضای مناسب ایجاد شده جهت رشد و توسعه این صنعت در کشور اشاره نمود و گفت: با توجه به جلوگیری از قاچاق بی رویه محصولات لوازم خانگی خارجی و افزایش تعرفه گمرکی این محصولات، هم اکنون فرصت خوبی برای تولید لوازم خانگی ایرانی محسوب می شود.

معاون هماهنگی نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس‌جمهوری و استاندار گیلان از چند واحد صنعتی و  موزه میراث روستایی گیلان بازدید کردند.

گزارش تصویری از بازدید معاون هماهنگی نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس‌جمهوری و استاندار گیلان از چند واحد صنعتی