سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر برخورد قانونی با متخلفین حوزه سلامت، تصریح کرد: مقوله پیشگیری در همه زمینه ها از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به این امر در حوزه بهداشت و درمان نیز بسیار حایز اهمیت است.

به گزارش گیلان شهر ، ارسلان سالاری در سومین نشست ستاد نظارت بر اجرای تعرفه خدمات سلامت استان، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام محرم اظهار کرد: نظارت ها بر مراکز ارایه خدمات سلامت باید عادلانه، مستمر و بدون هیچ نوع تبعیضی صورت پذیرد.

وی ادامه داد: برای اینکه نظارت ها و پایش های دوره ای، مثمر ثمر باشند، نیاز است تا در این زمینه برنامه ریزی مدون و منسجمی در دستور کار قرار گیرد.

سالاری با تاکید بر برخورد قانونی با متخلفین حوزه سلامت، تصریح کرد: مقوله پیشگیری در همه زمینه ها از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به این امر در حوزه بهداشت و درمان نیز بسیار حایز اهمیت است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه نظارت دقیق و مستمر، باعث پیشگیری از وقوع تخلف و به دنبال آن کمتر شدن آسیب های اجتماعی متاثر از تخلفات می شود، یادآور شد: گاها با یک تذکر شفاهی می شود جلوی یک تخلف بزرگ را گرفت، که جا دارد در این زمینه بیشتر کار شود. 

به گزارش شهر ؛ در ادامه این نشست پرونده ۶ مرکز درمانی شامل جراحی محدود، بیمارستان های خصوصی و ۱۷ پرونده شکایات مردمی بررسی شد.